Linka bezpečí: Neziskovka roku 2019!

17. 1. 2020 2 minuty čtení
Novinky od Linky

Linka bezpečí, největší a nejdéle fungující celostátní krizová linka pro děti a mladistvé do 26 let, se stala podruhé Neziskovkou roku.

V úterý, 14. Ledna 2020 se v prostorách Malostranské besedy konal sedmý ročník ocenění pro české neziskové organizace, který vyhlásila Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS). Titul Neziskovka roku 2019 obdržely nejlépe vedené organizace ve třech kategoriích (malá, střední, velká). A právě v kategorii velkých neziskových organizací byla vítězem vyhlášena Linka bezpečí.

„Velice si tohoto ocenění vážíme a jsme rádi, že nejsme vnímáni jen jako pomáhající organizace, ale jsme oceněni i za způsob řízení, nakládání s veřejnými zdroji a zdroji dárců. Titul Neziskovka roku získáváme již podruhé a je pro nás zároveň motivací Linku bezpečí stále rozvíjet a zajišťovat tak komplexní krizové služby pro děti,“ uvedla ředitelka Linky bezpečí, Soňa Petrášková.

Titul Neziskovka roku dostávají podle organizátorů nejlépe vedené organizace. Ocenění má zviditelnit kvalitní práci spolků či společností s profesionálním řízením. Hodnocení provádějí experti z firem, úřadů i neziskového sektoru.

Pro Linku bezpečí je to již druhé ocenění titulem Neziskovka roku. Prvotně se tak stalo v roce 2015.

Zaujal vás tento příspěvek?

Nenechte si ujít i další zajímavá témata, kterým se Hynek Harvánek na Lince bezpečí věnuje.

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Linka bezpečí vás potřebuje

Dětem a mladým lidem můžeme být neustále nablízku díky lidem, jako jste Vy. Podporujte nás pravidelně!

Další možnosti podpory

Hynek Harvánek

Hynek je od ledna 2018 součástí realizačního týmu, který zajišťuje chod a financování Linky bezpečí. S týmem, který vede, se zaměřuje především na kontakt s individuálními dárci. Kromě toho zastřešuje také e-mailovou komunikaci a sociální sítě Linky.

Všechny články autora (9)